خرید ارزان ترین شلوار ارتشی مردانه ben

خرید ارزان ترین شلوار ارتشی مردانه ben

خرید ارزان ترین شلوار ارتشی,شلوار ارتشی,فروش نقدی شلوار خانگی,فروش اینترنتی شلوار طرحدار,فروش نقدی شلوار ارزان,بهترین شلوار خانگی

خرید ارزان ترین شلوار ارتشی

شلوار بخشی بسیار مهم از یک دست لباس است که می تواند پیراهن و کفش شما را زیبا کند و یا اینکه هر دوی آن ها را زیر سوال برده و تیپ شما را از بین ببرد. پس قبل از آنکه به خرید بروید آنچه در نظر دارید را به دقت مشخص کنید.

** برای خرید شلوار می توانید از جنس های جین و پارچه ای استفاده کنید. برای تیپ های مردانه، سنگین و مجلسی حتما از شلوارهای پارچه ای استفاده کنید که دربدن نیر خوب قرار می گیرند. شلوارهای جین برای آندسته از افرادی است که قصد دارند تیپ های اسپرت زده و از تی شرت برای لباس بالا تنه استفاده می کنند.

** بهترین راه برای داشتن یک شلوار پارچه ای زیبا و بدون مشکل بهتر است از یک خیاط استفاده کنید. پارچه ای خوب انتخاب کنید و سپس آن را به دست خیاط بسپارید تا بهترین شلوار را برای قالب پاهای شما بدوزد.

سایزبندی:فری سایز
تک رنگ
قد شلوار:۱۰۰cm
طول فاق:۳۳cm
جدیدترین مدل پوشاک
انتخاب افرادخاص وشیک پوش

قیمت: ۲۸۰۰۰ تومان

محصول مشابه:

خرید شلوار ارتشی ماسیمو دوتی طرح Falkor

شلوار اسلش مردانه ارزان ارتشی

خرید ارزان ترین تی شرت ارتشی مردانه طرح RENJER

خرید ارزان ترین شلوار ارتشی

** برای انتخاب شلوار جین باید یک نکته را در نظر داشته باشید و آن هم خرید شلوارهایی با فاق بلند است. شلوارهای فاق کوتاه از هر نظر بد و نا پسند هستند. این شلوارها به سختی روی بدن شما می ایستد و بسیار اذیت می کند. همچنین این شلوارها قابلیت انعطاف پذیری را از شما می گیرد. 

** بهتر است شلوارهای جین را یک سایر کوچکتر از آنچه هستید بگیرید. در صورتی که دکمه و زیپ شلوار کمی سخت بسته می شود می تواند بهترین انتخاب شما باشد. شلوارهای جین پس از مدتی استفاده و شست و شو مقداری گشاد می شود و کاملا قالب بدن شما می شود.

** نکته ای که می تواند در میان نکته های انتخاب شلوار به آن اشاره کرد انتخاب یک کمربند مناسب است. همیشه دقت داشته باشید که انتخاب سگک های خیلی شلوغ و متفاوت زود از چشم می افتند و نمی توان دوباره از آن استقاده کرد. پس بهتر است همیشه سگک های ساده را برای کمربند خود انتخاب کنید

مشخصات محصول:

شلوار ارتشی مردانه مدل BEN

مدل:BEN
قد:۱۰۰

طول فاق:۳۳cm
جنس:پنبه یک رو 
 کمر کشی
سایز:فری سایز

 

قیمت: ۲۸۰۰۰ تومان