خرید پستی دستگاه ماست ساز الکتریکی Yogurt Maker

خرید پستی دستگاه ماست ساز,خرید دستگاه ماست ساز,خرید اینترنتی دستگاه ماست ساز,فروش نقدی وسیله ماست ساز,ماست ساز الکتریکی,قیمت دستگاه ماست ساز

خرید پستی دستگاه ماست ساز

در این روش می خواهیم برای شما دوستان عزیز محصولی را معرفی کنیم که یکی از بهترین های آشپزخانه محسوب می شود. درست کردن ماست در میان خانواده ها بسیار رایج است. حتما تا به حال این کار را انجام داده اید و بسیار به مشکل بودن این کار واقفید. ما در این پست محصول ماست ساز الکتریکی را معرفی می کنیم که شما خانه داران عزیز می توانید به گونه بسیار راحت برای سر سفره هایتان ماست تهیه کنید.  به اینصورت که شما می توانید شیر را هم سرد و هم گرم داخل ظروف شیشه ای بریزید ، کمی مایه ماست به آن اضافه کرده و در آنرا گذاشته نشانگر یادآوری بر روی زمان اتمام کار دستگاه تنظیم نمایید تا بدانید چه زمانی کار دستگاه تمام می شودو دستگاه را روشن نمایید.

قیمت: ۳۰۰۰۰ تومان

بسته به سرد یا گرم بودن شیر ، آماده شدن ماست طول می کشد ( شیر سرد ۸ تا ۹ ساعت ، شیر گرم ۵ تا ۶ ساعت ) . 
هنگامی که کار دستگاه تمام شد ظرف ها را از دستگاه خارج نمایید و در یخچال بگذارید واجازه دهید کاملاً سرد شود . شما می توانید با این ماست ساز ، ماست میوه ای نیز درست کنید به این صورت که باید میوه مورد نظر را هنگامی که می خواهید ظرف ها را به یخچال منتقل کنید به آن اضافه نمایید.

مشخصات دستگاه
ابعاد: ۱۶*۲۴ سانتی متر
توان ۱۵ وات
ظرفیت: ۱ لیتر
جریان برق: ۲۲۰-۲۴۰ ولت
وزن: ۸۰۰ گرم
بدنه داخلی تمام استیل

قیمت: ۳۰۰۰۰ تومان