خرید پستی چای ساز و قهوه جوش همراه

خرید پستی چای ساز,خرید اینترنتی قهوه جوش,خرید اینترنتی ارزان قهوه جوش,خرید ارزان چای ساز همراه,چای ساز مسافرتی ارزان,خرید اینترنتی قهوه جوش خانگی

خرید پستی چای ساز

اگر اهل سفر و مسافرت باشید. حتما به یک وسیله ای که بتوانید با آن چای یا قهوه برای خود درست کنید نیاز پیدا خواهید کرد.حال ما در این پست وسیله ای بسیار ارزان و خوب را برای شما عزیزان قرار داده ایم که می توانید آن را خریداری کنید و در سفر ها و گردش ها از آن استفاده کنید. مشخصات و ویژگی های این وسیله را در ادامه قرار داده ایم که می توانید آن را مشاهده کنید.

چای ساز و قهوه جوش همراه یا جادویی در عرض ۲۰ ثانیه چنان آب را بجوش می آورد که باورتان نمی شود! با استفاده از این چای ساز در مدت کوتاهی می توانید یک چای دبش و یا یک قهوه عالی تهیه و نوش جان کنید. همچنین برای آماده کردن قهوه نیاز به هیچ ابزار اضافی مانند قاشق و … ندارید زیرا درکنار این دستگاه یک قاشق فانتزی و زیبا قرار گرفته است.

قیمت: ۱۵۰۰۰ تومان

محصول مشابه:

خرید اینترنتی چای ساز شخصی مستر تی Mr. Tea

ویژگیهای چای ساز و قهوه جوش همراه:

– قابل اتصال به برق شهری
– المنت فوق العاده قوی
– کوچک،سبک و قابل حمل
– جنس بدنه نشکن و مقاوم
– مجهز به قاشق مخصوص پلاستیکی

طریقه مصرف:

چای ساز را به اندازه مورد نیاز از آب پر کرده و آن را روشن کنید پس از ۲۰ ثانیه آن را از برق جدا نمایید آب جوش شما آماده است.می توانید از آن برای تهیه چای،قهوه،نسکافه و … استفاده نمایید.

نکته: هرگز چای ساز را بیش از مدت معین و یا بدون آب روشن نگه ندارید.

قیمت: ۱۵۰۰۰ تومان