خرید اینترنتی مینی فن شارژی طرح KITTY

خرید اینترنتی مینی فن,خرید اینترنتی پنکه همراه,فروش نقدی مینی پنکه,خرید خنک کننده لپ تاپ,تهویه ارزان لپ تاپ,فروش نقدی مینی فن ارزان

خرید اینترنتی مینی فن

حتما شما هم در این روز های گرم سال بع پنکه نیاز پیدا خواهید کرد. ما در این پست می خواهیم شما را با مینی فن آشنا کنیم که می توند علاوه بر خنک کردن شما در هنام کار با لب تاپ و یا موبایل، می تواند وسیله ای بسیار مناسب برای خنک کردن لپ تاپ تان نیز باشد. ویژگی های این پنکه کوچک را ر ادامه مطلب می توانید مشاهده کنید. قیمت بسیار مناسب این مینی فن از ویژگی ها خوب این وسیله ی کاربردی محسوب می شود.

طرحی زیبا و شیک 
عملکرد فوق العاده در تهویه
دارای دو سطح تعیین سرعت 
جنس بدنه :پلاستیک
قابلیت شارژ با پورت USB
سبک و قابل حمل
ابعاد:۹٫۲ *۱۴٫۸*۱۴٫۷ سانتی متر
دارای پره های پلاستیکی و مستحکم 
قابل استفاده بر روی میز کامپیوتر و ماشین و …

قیمت محصول: ۳۵۰۰۰ تومان

محصول مشابه:

خرید مینی پنکه USB

با استفاده از این فن قدرتمند ، علاوه بر آنکه در تابستان در پشت رایانه هوای بسیار مطلوب تر و خنک تری خواهید داشت، می‌توانید آن را برای خنک کردن کیس کامپیوتر در جلوی کیس و با برای خنک کردن لپ تاپ در جلوی لپ تاپ خود قرار دهید تا به سرعت خنک شوند.

همچنین از آنجایی که این فن با استفاده از پورت USB شارژ می‌شود، به راحتی می توانید آن  در هرجایی که پورت خروجی USB وجود داشته باشد مورد استفاده قرار دهید. مثلا با قرار دادن آن در جلوی داشبورد اتومبیل و اتصال کابل آن به USB دستگاه پخش ماشین می‌توانید از این پنکه در داخل اتومبیل نیز استفاده کنید.

  

قیمت محصول: ۳۵۰۰۰ تومان