خرید پستی مکعب ضد اضطراب Fidget Cube

خرید پستی مکعب ضد اضطراب Fidget Cube

خرید پستی مکعب ضد اضطراب,مکعب ضداسترس,خرید پستی فیجت,فروش نقدی مکعب ضداسترس,خرید آنلاین مکعب ضداسترس,فروش اینترنتی فیجت ضد استرس

خرید پستی مکعب ضد اضطراب

در این پست می خواهیم یکی دیگر از وسایلی که موجب حفظ آرامش شما می شود را معرفی کنیم. مکعب ضد استرس به شما کمک می کند که علاوه بر مسلط شدن خود، اضطراب ناشی از کارهای روزمره را از خود دور کنید. همانطور که می دانید استرس یکی از بدترین عادت های روزانه است که می تواند کارهای شما را در طول مدت انجام آن با اختلال مواجه کند. تا انتها متن را مطالعه کنید تا بدانید که این وسیله به ظاهر بی اهمیت کارهای مهمی می تواند انجام دهد.

قابل استفاده برای ۶ فعالیت مختلف که به کاهش استرس و اضطراب کمک میکند

کمک به افزایش تمرکز

مناسب کارمندان ادارات و دانش آموزان

سبک و ضد آب

توصیه شده برای تمام سنین

رنگ بندی : سفید – سبز، سفید – مشکی، سفید – صورتی، مدادی – مشکی، خاکستری – قرمز، خاکستری – مشکی، سفید – آبی، قرمز – مشکی، سبز – مشکی، مشکی کامل، سفید – زرد

قیمت: ۵۵۰۰۰ تومان

محصول مشابه:

خرید اسپینر سه پره ضد استرس

 

این وسیله برای افراد بی قرار شبیه به یه رؤیاست. درون این جعبه پر از اسباب بازی های لمسی است، از جمله یک کلید دوحالته، چندین دکمه فشاری، یک اهرمک، چندین چرخ دنده، یک صفحه چرخان، و یک گوی که در محفظه اش می چرخد. همچنین کناره های  آن به گونه ای برش خورده که احساس سنگ های آرامش را به فرد القا می کنند.

برخی از قابلیت های این ابزار صدادار هستند، و برخی دیگر نیز بی صدا عمل می کنند، بنابراین به راحتی می توانید از آن در جلسات و نشست های مهم نیز استفاده کنید. به هر حال استفاده از آن بسیار بهتر از فشردن مداوم خودکار فشاری یا ضربه زدن با پا به زمین است.

فیجتها لوازمی هستند که  جزو پرفروش ترین لوازم در فروشگاه های اسباب بازی فروشی و برجسته ترین پیشنهاد های دکتران روانشناسی و اعصاب و روان هستند با کار با آنها به آرامش عصبی و روانی دست پیدا میکنید.

این لوازم رده سنی نمی شناسد و از کودک ۵ ساله تا پیرمرد ۸۰ ساله می توانند از آن استفاده کنند.

قیمت: ۵۵۰۰۰ تومان